Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 1980-ban épült lakótelepi,...

1980-ban épült lakótelepi, középen forgó ablakaim vannak, amik itt-ott szorulnak. Záródnak, de eléggé elhasznált állapotban vannak. Lecserélnétek, vagy javíttatnátok őket?

Figyelt kérdés

Ha ismer valaki nem horror áron, jól dolgozó ablakjavítót Budapesten és/vagy megbízható, nem az előleg felvétele után felszívódó új műanyag ablakost, kérem írjon.

Ha tudtok olyanokat, akiktől óvakodjak, infókat nagyra értékelnék, akár privátba is. Köszönöm!



#Középen forgó ablak #Tessauer csavaros #Lakótelepi ablak #Ablakjavító
aug. 24. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű ez tessauer ablak...elég macerás, de megoldható a kenés, könnyebb járás...


még csak véletlenül e vegyél WD40-et, mert az csak fegyvertisztító..inkább autósboltban szilikonuzsírt, vagy szpré alapú kenőzsírt. Ha van a szórófejen kis cső, nyert ügyed van...oda fújod, ahol szorul...



sok sikert.

aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igen tessauer :)

Ahol szorulnak az ablakok, ott nem a zár részek szorulnak, hanem a fa részek sajnos, szóval a zsír azt nem oldja meg...

aug. 24. 17:08
 3/4 Mad Max2 ***** válasza:

Nem fogsz találni embert aki azokkal a 45 éves fa ablakokkal foglalkozik majd érdemben


Sajnos ideje lenen kicserélni az ablakokat. sajnos nem olcsó dolog, de utána egész más lesz a komfort, jobban hangszigetel, és hőszigetel majd az ablak minta mostani

aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csere. Több mint 40 éves, kár időt és energiát lecserélni rá.

A forgó ablakra nem is lehet se redőnyt, se szúnyoghálót. Bárhol láttam ilyet mindenki utálta.

Szerintem a fővárosban lehet találni ablakost.

aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!