Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sínen mozgó redőny hevederének...

Sínen mozgó redőny hevederének a kicseréltetése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Elszakadt az ablak redőny hevedere. A kérdés az, hogy nehéz kicserélni? Illetve ha szakemberrel cseréltetem ki az körülbelül mennyibe kerülne?

aug. 21. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam az interneten, azt hiszem a you tuben nézte meg, hogy kell csinálni, és sikerült neki, de az első nem volt könnyű. Azóta belejött, mer a többi is elszakadt már. Pár évvel ezelőtt egyet 8000-ért csináltak volna meg.
aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem vészes, remélem meg tudom majd csinálni ellenkező esetben remélem annyira nem emelkedett az ára (szívesen várok még válaszokat)
aug. 21. 23:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem rugó törött, így komplett újat vettem, (adagolót)az egyszerű volt. De règen cserèltem hevedert is, nem bonyolult.

Èn onnan indultam ki, hogy új az adagoló.

Redőnyre felkötöttem az új gurtnit, pozícióba engedtem a redőnyt(le), gurtni feltekeredett a redőnyre. Gurtni vège a rugóra. Aztán redőny felhúz, ès a rugó behúzza közbe a gurtnit.

Ez az egyszerűbb, mert így a gurtni hossz is ellenőrizhető.

aug. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!