Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vinyl padló vagy laminált padló?

Vinyl padló vagy laminált padló?

Figyelt kérdés

Nézegetem az össze pattintható vinyl padlókat és a laminált padlókat is de nem tudom melyik lenne jobb.

Akinek vinyl van mi a véleménye róla?

Laminálttal van tapasztalatom.



aug. 17. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 éve van vinyl padló, az összepattintható fajta. Én személy szerint szeretem, nem bántam meg. Mire vagy kíváncsi? Nem jött szét az illesztéseknél, vízálló, ha leesik egy tányér, az szinte visszapattan. Nekünk konyhában is van. Egyedül a takarítása macerás, mert a miénk felülete kicsit érdes, így ebbe beleülhet a porszem, amit a felmosas nem hoz fel, csak a kefével dörzsölés. De úgy tudom, hogy van sima felületű is. Nálunk alatta van hőszigetelő alátét, így a hőérzete is kellemes télen.
aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is időről időre szemezek a vinyl-lel, de nem tud meggyőzni, irodában van, elvileg nem is valami olcsó bóvli, de mozog, a klikkek itt-ot elengedtek, kattog, nyikorog
aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!