Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csempét mivel tudok vágni ha...

Leviathans kérdése:

Csempét mivel tudok vágni ha nem a hagyományos vágás kell hanem például u alaku boltív jellegű bevágás kell? Létezik például dekopír fűrész jellegűen működő csempevágó?

Figyelt kérdés
aug. 7. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Sarokcsiszolóval,batonvágó koronggal.
aug. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Betonvágó
aug. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De koronggal nem tudok ívelten vágni
aug. 7. 07:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a te bajod,már ne is haragudj...

Berajzolod az ívet,és merölegesen 3 mm-enként bevágdosod a jelölésig,aztán egybecsiszolod

aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérdés az volt hogy van e erre alkalmas szerszám
aug. 7. 08:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,a válaszaimban megírtam, hogy házilag, hogy oldható meg.
aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kifúrod kivánt méretű gyémánt bevonatos korona fúróval, és aztán bevágod gyémántos flexxel a kimenő 2 szárát és lesz egy szép U alak kivágva a csempéden.

De létezik olyan penge is amire te gondolsz, de szerintem körülményesebb lesz kivágni ezzel, mint ahogy fent írtam. Itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=27-XwHSIdjQ

aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor gyakorolj egy lapon és hátha sikerülni fog🤦🏻‍♀️ más megoldás nincs mint a sarokcsiszoló betonvágó koronggal ha házilag akarod. Vagy hívj szakembert ha te magad nem tudod megoldani.
aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!