Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Vakolt falra közvetlen diszper...

Vakolt falra közvetlen diszperziós festék használható?

Figyelt kérdés

Adott egy helyiség, ami fehérre van meszelve. Most szeretném színes diszperzittel lefesteni. Hogy ne legyen olyan durva a felület elkezdtem megcsiszolni. Jól is néz ki, sima is lett, de helyenként apró pontokban, kis szemcsék formájában a mész alatt már látszik a vakolat.

Csiszolás után portalanítom és mélyalapozót fogok használni. Így mehet rá a diszperziós festék? Vagy a szemcsék helyén nem fog takarni a festék?



aug. 4. 22:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9. válaszoló. Nem a ragasztóba keverném a gipszet, hanem cementbe. Hallottam valahol, hogy azzal is lehet pótolni vakolatot. Tehát cement és gipsz. Majd rá pedig glettelés.
aug. 5. 12:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyen keveréket még nem használtam. Szerintem fölösleges,amikor kvázi fillérekért vehetsz kis vagy nagy zsákban bármeyik barkácsban kész vakolatot vagy ragasztót.
aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!