Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Használtál már fóliát fa...

Használtál már fóliát fa padlóra? (Például Fóliás Jucitól). Hogyan sikerült leragasztani? Esztétikus lett?

Figyelt kérdés

júl. 25. 14:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Öntapadós padló a neve.
júl. 25. 15:36
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

Azon már túlvagyunk.

Az a kérdés mit kentél fel a padlódra.

júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Supralux vízbázisú festék.


Ezt megelőzően Cellcolor volt, az nagyon szép volt, csak megkopott az idők folyamán.


A helyiség éléskamra.

júl. 25. 15:48
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Zománcfesték?
júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen.
júl. 25. 15:52
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Zománcfesték szerintem nem padlóra való. Tuti zománc? Látok mindenféle padló festéket is ami betonra van, de nyilván az se való fa padlóra.


Mi vele a konkrét gond? Ragad és vizes, vagy csak simán annyi, hogy a megszáradt festék leválik a felületről?

júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Járok rajta, és a cipőm talpa színes lesz. Megyek a fürdőszobába, a fehér kerámia padlózat színes lesz. Ez a gond. Nem ragad, úgy néz ki, mintha megszáradt volna, mégis fog.


A Cellcolor egyáltalán nem csinált ilyet, sima zománcfesték volt, és évekig semmi baj nem volt vele. Csak persze megkopott az idők folyamán.

júl. 25. 16:01
 18/26 A kérdező kommentje:
Ha visszagondolok, egy kovácsolt vas tárgyat fekete Supralux-szal festettem be, és kb. három hétig tartott, amíg megszáradt. De az legalább megszáradt.
júl. 25. 16:03
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

Gagyi zománcfestéknél szokott olyan gond lenni, hogy marha sokáig szárad, vagy kb soha nem szárad meg.

Én lekentem teszt jelleggel egy fém rudat nemrég vizes zománccal, valami normális márkával, vékonyan 1 rétegben, az is vagy 7-8 órán át száradt kint a ház előtt a szabad levegőn. fontos az is, hogy nem szabad vastagon kenni. Persze nem lépkedtem rajta.


A lábad nyoma nem marad meg a padlón? Mármint a festett padlón.

Várni tudsz vele max. Bár a legjobb megoldás az lenne ha lekaparnád róla és felcsiszolnád. Aztán rendesen lakk vagy olaj. Bár nem tudom milyen padló, parketta vagy hajópadló?

júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, szerintem írj ki másik kérdést! Aki válaszolgat neked az csak egyet nem tud - válaszolni rendesen, mert soha nem tett fóliát fapadlóra.

Ráadásul alapból azzal indított hogy sértegetett téged. Miért foglalkozol még vele?

júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!