Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 26 négyzetméter estrich...

Lasziroger kérdése:

26 négyzetméter estrich betonozáshoz mennyi és milyen anyagok kellenek?

Figyelt kérdés
júl. 22. 09:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy kb 5cm-es magasságban kellene lebetonozni a 26 négyzetmétert
júl. 22. 10:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak estriches vállalkozók, azok megcsinálják. Ehhez estriches betonkeverő gép kell, meg sok év tapasztalat.

A másik lehetőség, hogy hozatsz 2 m3 mixerbetont, és egy kőműves kb. másfél-2 óra alatt elhúzza ha odatalicskázod neki a betont. De mégjobb, ha a betonkeverő oda tud tolatni az ablakhoz és ott benyomni a betont szép lassan kb. 1óra állásidővel, kevesebbet kell talicskázni.

Persze keverheted házilag is a betont, ekkor kell még egy haver. Egy kever, egy talicskázik. Kell kb. 6-8 mázsa cement 2 köbméter 0-8-as sóder. De szerintem a mixerbeton olcsóbb lesz. Árajánlatokat kell kérni. Az 5cm vastagságot én elfelejteném, inkább 7-8cm lesz az. Nagyon nehéz 5 centit jól bedolgozva rendesen szintre húzni.

júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes tájékoztatót!
júl. 23. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!