Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol keresel szakembereket...

Hol keresel szakembereket olyan munkákhoz amiket te magad nem tudsz megcsinálni?

Figyelt kérdés
Pl. festés, kőműves munka, burkolás, gipszkartonozás,stb
júl. 9. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Ismerősök, rokonok ajánlása által
Hirdetésekből
Ismerőst hívok akiről tudom hogy az adott szakmában dolgozik
Közvetítő oldalról pl Jószaki.
8 szavazat
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

1. Ismerős szaki

2. Ismerősök rokonok munkájának ajánlása

3. Helyi facebook csoportban nézelődök, kit ajánlanak kit köpködnek

4 (ilyen még nem volt) hírdetések

júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs adott területen olyan szaki, akit már ismerek, akkor a helyi Kisokosból. Évtizedre visszamenően megvan, sokszor a régi példányok is hasznosak. Sok rendes szakembert ismertem meg ezen keresztül.
júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Olyat hívok, aki dolgozott már nálunk, ha nem tud jönni, megkérem, hogy ajánljon mást maga helyett.

2. Körbekérdezek helyi ismerősöknél, hogy tudnak-e valakit ajánlani.

3. Megnézzük a céges szaki ajánló listát, illetve körbekérdezünk kollégáknál, hogy tud-e valaki valamit.

4. Ha egyik sem válik be (be szokott általában, de most pont olyan keresésben vagyok, hogy eljutottunk idáig), akkor helyi facebook csoport, google.

júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!