Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyibe kerül egy 55 nm-es...

Mennyibe kerül egy 55 nm-es lakásban laminált parketta lerakása?

Figyelt kérdés

júl. 4. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk tavaly ősszel ezek voltak a költségek, Budapesten


50 nm a lakás, de csempe ment a fürdőbe, konyhába, tehát kb. 44 nm a laminált (nyilván 10%-kal többet kell venni, a kivitelező úgyis megmondja, mennyi kell pontosan)


Mindent Bauhausban vettünk


425ezer maga a laminált lapok (közép árkategóriát választottunk)

40ezer szegőléc

60ezer alátét


Előző laminált bontása 40ezer, szegélyezés 25ezer, munkadíj nem tudom, mert mást is csináltak, nem csak ezt, nincs külön felírva


Összesen kb. 600ezer, nincs benne a munkadíj, alátét lerakása, hőszigetelés, szemét elszállítása stb.

júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
#1 Szerintem a kérdezőnek pont a munkadíj lenne a lényeg,hiszen a lerakást kérdezte, az anyagárakban amúgyis nagy a szórás.
júl. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom elképzelni azt,hogy ma már valaki 10.000 ft/m2 ár alatt dolgozzon
júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lamináltat olcsóbban rakják mint a csempét 5-6 ezer kb.
júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidék függő erősen. nálunk bács kiskunban a laminált lerakása 3500-5000 /nm2 és van aki ha látja az esélyt rá akkor külön számolja fel az alátét lerakását. szegőléc folyóméterre van ami 1-3000 ft
júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!