Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Maszek munkást keresni legális?

Maszek munkást keresni legális?

Figyelt kérdés
Ha direkt olyan embert keresnék aki olcsón, cégen kívül elvállal nekem tető javítást,az illegális? Nem merek erről hirdetni,de nincs pénzem rendes céget megbizni
jún. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem legalis, de buntetést esetleg a maszeknak adnak ha nem ad neked szamlat mert szamlaköteles lenne, akkor is ha te nem kéred. En olyat nem hallottam hogy a megrendelőt megbuntették volna. Esetleg az lehet buntetés ha szar munkat csinál :D


A legtöbb ember igy csinálja. Ismerős által talál valakit aki megcsinalja a javitasokat a házon.

Dolgoztam epítöipari cégnél, kis vallalkozas volt és tudom hogy nagyon kevesen kertek szamlat, jobban csak az aki maga is vallalkozo volt és le akarta irni a vallalkozasaban koltsegkent.

jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, nincs összefüggésben, hogy feketén dolgozik, akkor olcsóbban is. Kérj 3-4 vállalkozótól ajánlatot, valaki tud pl. Áfa nélküli számlát adni. (ez sem garancia az olcsóságra)
jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
A maszek nem egyenlő feketézéssel.
jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!