Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Szaandi2 kérdése:

Körülbelül mennyibe kerül egy 90négyzetméteres vájogház újravezetékelése?

Figyelt kérdés
Jelenleg régi vezetékek vannak földelés nélkül, régi házról van szó. A mai modern eszközök nem szeretik, vagy tönkre mennek miatta.

jún. 23. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mint egy normál ház 700ezer és egymillió között.
jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"A mai modern eszközök nem szeretik, vagy tönkre mennek miatta."

Téged, szép ecsém, átk*tak a palánkon...

jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#2 Szóval te bennehagynád az 1000 èves vezetékeket? Amiről valószínü málik a szigetelés. Földelés már mindenhova kell nem úgy mint régen. Régi hazban sok esetben még 6 amper van . 32 lesz gondolom már emiatt is másik vezeték kell.
jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4# hát nem b@ sztál át a palánkon, mert felmegy a fesz, azt annyi a kèszülèkeknek. Nulla legalább nulla lesz, nem 10-20 volt.
jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen össze ne vesszetek. Régi házat vettem tudtam hogy kell majd cserélni, arra voltam kiváncsi hogy kinél mennyibe került.
jún. 24. 08:59
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
#4 Tudok olvasni innen tudtam hogy marhaságot írsz.
jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg az, hogy a kérdezőnek hülyeségeket mondtak, ok gyanánt. Erre jön #3, hogy bennehagyná-e valaki a régi vezetéket. Ami megint egy hülyeség, mert #2 nem beszélt arról, hogy a régi vezetékek, a satöbbi, az nem indok. Szóba sem került semmi ilyesmi szempont. #2 arról beszélt, hogy az, hogy a régi vezetéktől magától tönkremegy a készülék, az hülyeség. #3-#6 meg nem érti, mi hová miért van leírva.

Bár szerintem itt beletörölt valaki valamibe. :D

jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!