Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan szedjem le a csempe...

Hogyan szedjem le a csempe ragasztót gipszkarton tábláról ? Egyáltalán le lehet szedni ?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy ingatlant.

Az előttem lévő tulaj egy pici fürdő szobát le gipszkartonozott, amivel igazából eddig meg is lennék elégedve.

Viszont a gipszkarton táblára azt hiszem, hogy valami csempe ragasztó félével fell rakott kis méretű kavicsokat és törött apró cserép darabokkal díszítette a falat.

Mivel gipszkartonra van feltéve ez a ragasztós csunyaság a falon, így a kérdésem az lenne, hogyan tudnám leszedni hogy csak a gipszksrton maradjon ?

És ne keljen szó szerint le bontsam az egész fürdő szobát!?


jún. 9. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé esélytelen. Amit esetleg meg tudsz csinálni, hogy "levakolod" simára, talán még az a legkisebb munkaráfordítás
jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leszeded a kavicsokat, és vagy legletteled, vagy rácsavarozol még egy réteg gipszkartont.
jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezekre a kavicsos cserepes részekre rá mehetek sima vakolattal is esetleg ?

Csak mert ha teszem igen akkor sima vakolattal egyenesre húznám így gondoltam már arra is, hogy pvc öntapadós vízálló fürdő szobai csempével át futok rajta.

Vagy csak simán fel tehetem esetleg erre a kavicsos durva részre is ?

jún. 9. 20:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!