Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csináltatnál új konyhaszekrény...

Csináltatnál új konyhaszekrényt az alábbi esetben? Ha igen, mennyit várnál vele?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs mosogatógép, pedig szeretnék, de hely nincs hozzá. (Túl keskeny elemek)

A szekrény maga 15 éves, de kb. hibátlan állapotú és amúgy szeretem. Annyi, hogy a pult darabokból áll, külön vízzáró rétegek vannak mindenhol, ami szerintem csúnya megoldás, valamint lehetne jobb is a szekrények elosztása.


febr. 26. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha van rá pénzed, miért ne?
febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert sajnálom kidobni, úgy, hogy amúgy szinte semmi baja nincs.
febr. 26. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltatnék, de te ne tedd, ha neked így jó.
febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
El is lehet adni és akkor nem kell kidobni.
febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Én mindent addig használok, amíg használható állapotban van. Utána figyelembe veszem a javítás gazdaságosságát és csak végső esetben cserélek.
febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Csináltass egy elemet a mosogatógépnek, aztán egy egybe pultot az egészre.
febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nincs akkora elem, aminek a helyére befér egy keskeny mosogatógép? Ha van, azt lehetne cserélni, plusz leszabatni asztalossal egy új munkalapot és probléma megoldva. A lakásunkban nagyjából ezt csináltuk anno mi is.

Most a házunkban minden megvan a konyhában, 8 éves dizájn, egyébként teljesen jó, azt leszámítva, hogy az elrendezés nekem nem annyira praktikus és a színe sem az én ízlésvilágom már. Nem nyúlunk hozzá egyelőre, amíg picik a gyerekeink (ajtócsapkodás, állandó fiók húzogatás, kisautó, dömper neki tologatás), addig marad ez, 5-7 év múlva tervezzük teljesen kicserélni, amikor ilyen károk már talán nem érik. Addig meg legalább nem sajnálom annyira. :)

febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Én 10 év után lecseréltem a komplett szoba bútoromat, a régit eladtam.

A konyhát is elviszik, csak hirdetni kell.

Ha neked a komfortod érdekében kell egy mosogatógép, és a jelenlegi elosztásban ez nem megoldható, akkor le kell cserélni! Ne foglalkozz azzal, hogy csak 15 éves, az a lényeg neked jó legyen, főleg úgy hogy van rá pénzed.

febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

"Jelenleg nincs mosogatógép, pedig szeretnék, de hely nincs hozzá"

És ha új konyhabútort csináltatsz, akkor nagyobb lesz a konyha, több hely lesz? Ez csak egy marketingduma, hogy ilyen-olyan elem meg méret, aztán 10 évente változtatják az elektromos berendezések méreteit hogy ne férjen el a régi konyhapultban, csináltass újat...

Én azt mondom, ha új konyhaszekrényt csináltatsz, helyed nem lesz több, a mosogatógép helyét ígyis-úgyis valahonnét elveszed. Szerintem ha akarsz, akkor most is találsz helyet a mosogatógépnek valamelyik sarokban... Nem kell annak konyhapultba építettnek lennie ahhoz hogy jó szolgálatot tegyen! Ez csak a reklám, eléd tesznek száz képet hogy milyen jól néz ki beépítve, és befolyásolnak hogy dobd ki a meglévő jó állapotú bútort, de ettől nem fog jobban működni az a gép. Aztán 10 év múlva megint kitalálnak valami hülyeséget hogy akkor megint vegyél újat...

febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

> "10 évente változtatják az elektromos berendezések méreteit hogy ne férjen el a régi konyhapultban, csináltass újat..."


Szabvány írja elő a méretet, nincs mit variálni rajta.

febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!