Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Réz gázcsöveket le lehet...

Réz gázcsöveket le lehet festeni falfestékkel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Én inkább zománcfestéket használnék, a falfesték falra való.
2023. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Párszor megütöd és pereg le a festék róla.

Zománcfesték kell rá.

2023. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
A falfesték jó rá.Az bizony nem pattog le .
2023. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az elképzelhető, hogy nem pattog le, de szerintem igénytelen, csúnya és nem fémre való.
2023. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Idővel bezöldül. Használj zománcfestéket.
2023. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Salx Narval ***** válasza:
Én is a zománcot ajánlanám annak ellenére, hogy nálunk a kapubejáróban lévő csövekre kültéri falfestéket kentek a régi zománcra az utolsó festéskor. Nem rézcsövek ugyan de gondolom ez annyira nem számít. Szerintem is csúnyán mutatna a lakásban és tisztítani sem könnyű ha szükségessé válna, a többiek által említett eshetőségekről nem is szólva.
2023. márc. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A fallal akkor egy színű lenne,ezért gondoltam erre.
2023. márc. 17. 09:04
 8/16 Salx Narval ***** válasza:
Nálunk is így gondolták a festők.:D Mondjuk ha otthon vagyok nem engedtem volna de végül is nem lett annyira rossz pláne, hogy csak egy bejáró és nem is számolták fel külön. Én nem tenném, de ezt neked kell eldöntened.
2023. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Gázcsöveket citromsárga színű zománcfestékkel kell lekenni. Nincs színválaszték, sárga kell!
2023. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Salx Narval ***** válasza:
Amikor a miénket csinálták (kb 30-éve) még nem volt ilyen kitétel, legalábbis hozzám nem jutott el az infó, átvették barnára festve is. A gázóránál van csak sárga színjelölt takarókupak. Eddig még nem szólt érte senki pedig órát is cseréltek már azóta, vagyis láthatták többen is. A gázkazánnál már színjelöltek a csövek de csak a flexibilis bekötők, azt tudtom, hogy ott a sárga a gázhoz készült. Kazáncserekor sem szóltak, hogy miért fehérek a falra szerelt csövek.
2023. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!