Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ez jó megoldás lenne sima...

Ez jó megoldás lenne sima ablak helyett, szoktak ilyet javasolni?

Figyelt kérdés
60nm földszintes házunk van és olyan a szobám, hogy egyik oldalról a konyha, másik oldalról a garázs, mögöttem pedig a fürdő található, az ajtó pedig a folyosóra nyílik, így nincs lehetőségem ablakra, viszont itt volt a plafonon a padlásfeljáró, ami időközben gipszkartonnal lett befedve. A tető síkja se olyan magas mert ház szélén vagyok. Egy tetőtéri ablakra gondoltam, amit motorosan lehet nyitni vagy vennék olyan teleszkópos botot elvileg 3.5 vagy 4 méter kellene most pontosan nem tudom és azzal nyitnám. azt tudom hogy a szoba magassága 2.5 meg onnan a tetőig majd megnézném.

2023. febr. 12. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan hogy fényalagút vagy fénycsatorna.

Ez tulajdonképpen egy tetőtéri ablak fent a tetőn amit egy alagútszerű cső köt össze a mennyezettel.

Ha felnézel egy kerek, lámpaszerű dolgot látsz. A nappali fényt szépen bevezeti. Lehet hozzá szellőztetőt is kapni ha jól tudom. Nálunk a konyhában bevált. Ott ez az egyetlen természetes fényforrás.

A hátránya hogy elég drága.

2023. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a negyedik oldalon sincs ablak?
2023. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az az ajtó oldala
2023. márc. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!