Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van arra lehetőség, hogy a...

Van arra lehetőség, hogy a felújítást a meseteremberrel közösen végezzük?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a folyamatok, sőt java részét szeretném magamnak csinálni vagy közösen csinálni. Nyilván egyedül nem menne és nem is tudnám , hogy kell, de, ha a mester miközben dolgozik besegítenék neki.
2023. jan. 6. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
nincs
2023. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Milyen meló konkréten? Festés? Vagy mi?

Tele van a youtube mindenféle vjdeóval. Én mindent onnan tanultam meg, amit nem tudtam.

2023. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Te elkezded, ő meg kijavítja amit te elbasztál ;) , hidd el senki nem szereti ha ott lábatlankodnak körülötte.
2023. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

"Van arra lehetőség, hogy...közösen végezzük?"


Én meg egy nőgyógyásznak szeretnék besegíteni...

:)

2023. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezt nyilván a szakival kellene megbeszélni. De általában azt is utálják, ha csak nézed őket, nem még hogy te csináld.

Esetleg, ha tudsz olyat aki ismerős, ő lehet belemegy.

2023. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
98%
Nincs mert hátráltatnád. Csináld azt amit én . Ha érdekel valami lesd el hogy csinálja. Én pl a burkolást figyeltem meg. Milyen szerszámok kellenek meg hogy miként csinálja. Így a bazi nagy teraszt már én burkoltam. A munkadíj megmaradt.
2023. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Annyira nem lesz munkájuk a szakmunkásoknak hogy ebbe is bele fognak menni csak pénzhez jussanak, az éhség nagy úr a számlák meg jönnek. Nagy bajban vannak most!
2023. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

5-ös írja jól.

Ismerőssel ha tudod, megbeszélheted. Ismeretlen embernél, ahol csupán szolgáltató-megrendelő kapcsolat van köztetek, jobb, ha föl se vetsz ilyet.

2023. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőség rá, de akkor dupla annyi ideig fog tartani és háromszor annyiba fog kerülni. (Nyilván oktatót is játszhatok ahelyett, hogy csak simán megcsinálnám, és ha mellé még részletesen el is kell magyarázni, hogy mit, miért és pont úgy kell csinálni, akkor az nagyon drága lesz.)
2023. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es. Teljes körű felújítással is foglalkozol? Mennyiért jönnél?
2023. jan. 9. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!