Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » 35 millió mire elég a mai...

35 millió mire elég a mai árak mellett?

Figyelt kérdés

Vásároltunk egy 120 nmes kockaházat. Már kifizettük, nevünkön van és maradt 35 millió a belső szétverésre, nyílászárók cseréjére, tetőcserére. Minden kuka, tehát a négy falon kívül semmi sem marad. :)

1,5 évünk van a költözésre kb. A 35 millió az induló tőke.


2022. okt. 22. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
max egy hamburgerre lassan
2022. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti is beszálltok a fizikai munkába, a családban vagy ismerősi körben van szaki és olcsóbban vállalja, most előre megvesztek minden anyagot magatok (mielőtt még drágább lesz). Így kijöhet.
2022. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%

Egyetértek kettessel, próbáljatok minél hamarabb megtervezni minél több szobát-teret, és ahhoz megvenni az anyagokat, mert gyorsan drágulnak. Kisebb, kevesebb szaktudást igénylő munkát egy kis netes utánanézéssel Ti is meg tudtok csinálni, ezzel is sokat lehet spórolni.

35 millióból akár ki is jöhettek, persze azért ez sok tényezős.

2022. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Most se kerül 35 millióba egy teljes felújítás, miről beszélsz?

20 millátok szerintem még simán maradni fog, abból pedig a helyetekben vennék egy olcsóbb budapesti lakást, majd kiadnám albérletbe, hogy a hitelét fedezze. Nem kell pikkpakk felújítani meg berendezni sem mindent, majd az évek alatt szépen belakjátok. Én nem költeném el az összes 35 milliómat még ugyanarra az egy házra.

2022. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Csak az ablakok drágultak január óta 870 ezret. Ebben még nincs benne a redőny, szúnyogháló, szakmunka.


Az az újépítésű ház ami tavaly ősszel 50-ből kijött, az most 73.


Elég tág a büdzsétek és ez így jó. Ebből nem marad annyi, h még egy kis lakás is kikerüljön belőle. (Ahogy az előttem szóló kalkulált úgy nem jön ki a matek)

A kis lakások most nagyon kelendők ami az árakban is megmutatkozik.

Én még saccolni sem mernék mi mennyi mert csak egy irányba mennek az árak, felfelé.

2022. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
A tetőre, ha nem akarjátok beépíteni...
2022. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Szegény, csak 35 millád van? De sajnállak.
2022. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez már a sokadik olyan kérdés, ahol valakik úgy "dúskálnak" a tízmilliókban, hogy halovány fogalmuk sincsen arról, hogy mi is zajlik körülöttük pl. az árak tekintetében.

Hihetetlen.

2022. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
8. Miért? Attól hogy egy ember rájön valamilyen módra, amivel lehet pénzt csinálni, pénzt keresni, attól miért kellene hogy értsen a világon minden máshoz is? Vagy akár csak hogy tájékozott legyen, vagy bármi? A milliárdosok sem a legokosabb egyetemi professzorok. De a legmagasabb IQ-jú egyetemi professzorok is lehetnek hülyék az építőanyag iparhoz, vagy a pénzügyekhez. Ezeknek a dolgoknak semmi köze egymáshoz.
2022. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül kell mindent szétverni, én olyat még nem láttam, hogy a felújításban valóban jártas (és anyagilag nem érdekelt) hozzáértő mindent kukába dobandónak ítélne.
2022. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!