Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tető hőszigetelés belülről?

Tető hőszigetelés belülről?

Figyelt kérdés

Helo!


Adott egy családi ház felső szintje, ahol kb 1,5 métertől ferdén megy felfele a tető, ezt szeretném belülről leburkolni ha lehet. Lambéria borítás van az egészen.

Én simán egy 10 centis hungarocellre gondoltam, viszont azt hallottam lehet ehhez valami tartósínt venni, amivel nem függőlegesen ,hanem keresztbe (is) tudom rögzíteni, mintegy bele téve a hungarocellt. Erre tudnék gipszkartont rögzíteni.

Valami ilyesmi (igen, tudom, ez lábazathoz van, csak képileg),

[link]

1. Ha létezik mi a neve, vagy hogy érdemes keresni/hivatkozni rá?

2. Van esetleg más módszer (a lambéria teljes lebontásán kívül persze, ahhoz annyira nincs kedvem) belső szigetelésre?


Vagy csak simán vegyek hungarocell vastagságának megegyező szélességű lécet aztán azt fúrjam fel sarokvassal?


Előre is köszönöm a segítséget.



2022. aug. 10. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
speciel az adott linken is én válaszoltam annó :/
2022. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A 6os alapvetően jó dolgokat ír, de elírta a profilt.

Ami neked kell, az CD profil, nem CW (az másra van).


Meg persze UD, ha a mennyezetet is megcsinálod.


Én ugyanezt csináltam meg amúgy az előző fél évben. Megtanulsz gipszkartonozni, mire végzel...

2022. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az valamelyest megy, én spec a glettelést és annak csiszolását utálom :)

Szóval CD és UD profil, köszönöm.

2022. aug. 11. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!