Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Működésre bírható a két...

Működésre bírható a két részre vágott hidegburkolati padlófűtés külön-külön?

Figyelt kérdés

Üdvözlök Mindenkit!


Hidegbutkolat alatt elhelyezett 150w/nm (összesen 6nm) padlófűtés került beépítésre és már leburkolásra is, ezért nem tudjuk megbontani. Azonban utólag derült ki, hogy a kivitelező egy 10nmes szőnyeget vágott 6 illetve 4 nmes darabra. Egyik

a konyhába, másik a lépcsőházba lett leterítve. Késöbb derült csak ki számunkra, hogy ezeknek a méretezéséhez van igazítva az ellenállásuk ami a szétvágás miatt most lecsökkent és így abnormálisan működnének. Azt szeretném megkérdezni, hogy valamilyen eszköz közbeiktatásávan lehetne e növelni az ellenállást, hogy a gyári értékekhez közelítsen és ezáltal használhatóak legyenek?


Válaszokat előre is köszönöm!



2022. júl. 12. 16:56
 1/6 klimaesvillany pont hu ***** válasza:

Én őket kérdezném meg: [link]


Tőlük vettem ilyet, abszolút hozzáértőnek tűntek.

2022. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Beszéltem velük és onnantól, hogy nem náluk vásároltam már nem tudnak segíteni.
2022. júl. 12. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekk Elek és társa kivitelezés. A kivitelező szedje fel, burkolja újra. Ne vedd át. Ha nem ért hozzá most megtanulja, hogy hogyan kell lefektetni egy ilyet. Egy kivitelezési hibát nem barkácsolással kell megoldani. Ha nem hajlandó felszedni és rendbe tenni akkor fotók, és jegyzőkönyv. Utána per. Majd megtanulja. Innen kezdve egy fillért se fizess neki, amíg ezt ki nem javítja.
2022. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megy a pereskedés, de nekünk költöznünk kell és a szétverés nem járható út. Ha nincs rá megoldás akkor padlófűtés nélkül maradunk, ezért érdeklődöm.
2022. júl. 12. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig a korrekt megoldás a felszedése és újra lerakása. Minden másnak vannak hiányai, veszélyei. Nem véletlenül van ez így kitalálva. Egyébként korrekten felszedni, lerakni, újraburkolni kb. 3-4 nap alatt megvan. Akár lakottan is meglehet csinálni.
2022. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na még egy hozzászólás: Nem tudom, hogy engedi e a linkek beszúrását, de ilyet találtam:

[link]

2022. júl. 13. 18:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!