Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Adott egy ingatlan falu...

Adott egy ingatlan falu helyen a mostani árakhoz képest nem nagy pénzér. Mit lehetne ezzel a tetővel kezdeni? Képet mellékelek.

Figyelt kérdés
Nem tudtam belülről megnézni mert a tulajok nem tudtak eljönni de megengedték hogy az udvarra bemenjek és az ablakból néztem be. Tető van, hiányosak a cserepek de nincs plafon.

2022. máj. 24. 09:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2022. máj. 24. 09:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos nem sok...
2022. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs több képem sajnos, tető van de plafon/padlástér nincs.


Mennyiből lehetne ezt helyre hozni ?

2022. máj. 24. 10:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs plafon? A lakásból a cserepeket látod? Akkor felejtős. Ez más a XX. század elején sem volt elfogadott építési mód. Nem fogod tudni kifűteni. A meleg felszáll és a cserepek között távozik.

Ha a cserepek hiányosak, akkor a parketta vagy hajópadló is cserés. Egy nagyon alapos felmérés nélkül legfeljebb telekár vagy telekár- bontási költségek amit meg mernék kockáztatni.

2022. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
dózer
2022. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értem az egészet!

A kép szerint te nem bekukucskáltál, hanem kikukucskáltál valahonnan.

Legalábbis feltételezem, hogy nem a szobában nőttek a bokrok.

A látvány szerint ez egy réges-régen félbehagyott építkezés, (még csak szerkezetkész állapotban sem) amit nehezít még a beltérben burjánzó természet, az évek óta szétfagyott vakolatlan falak...

Nem tudom, hogy te ebben miért látsz fantáziát, de nekem speciel ingyen nem kellene. Akárhol van.

2022. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az udvarra bírtam bemenni az ablakig és kintről fényképeztem be. Régebben ez egy szép és jó ház volt csak megvették és elkezdték állítólag felújítani amit félbe hagytak. Csak érdekelt mások véleménye, hogy érdemes e vele foglalkozni. Ezek szerint nem, köszönöm szépen a válaszokat:)
2022. máj. 24. 12:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ha nagyon jó helyen van, akkor ahogy a 4-es is írta, telekár -bontási költségek/elszállítás áron ha megkapod, akkor kezdj csak el gondolkozni rajta!

Akkor megnézed, hogy mi az ami menthető, mennyi a pénzed és az energiád befejezni. És ha jó állapotban vannak az idegeid egy építkezéshez, akkor belekezdhetsz. De olcsóbban nem fogsz kijönni a végére, mintha bárhol másutt építkeztél volna a településen.

2022. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas a kép, de hátha valakinek segítek: úgy kell nézni, hogy a kérdező a ház udvarán áll, az előtérben a bokrok ott nőttek. Befelé fényképez a ház ablakán, csak a fény annyira megcsillan az üvegen, hogy úgy néz ki tőle a kép, mint ha egy visszatükröződést fényképezett volna. De valójában befelé fényképezett, a bal alsó részen jól látszanak bent tárgyak, a felső részen meg látszik a tetőszerkezet.
2022. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az a gerenda szép.

Így épül egy ház, először a gerenda, arra aztán keresztbe a párnafák, közé-fölé a szigetelés.

Gerendára alulról gipszkarton profil, fólia, gipszkarton.

Ha van türelmed ilyennel foglalkozni, akkor nincs ezzel semmi gond.


Mármint, amennyit most tudunk.

Nézd meg, hogy beázott-e, milyen állapotban vannak a dolgok.


És nagyon kevés pénzt ajánlj érte.

2022. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!