Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyiből lehetne felújítani/...

Mennyiből lehetne felújítani/ újjáépíteni ezt az ingatlant?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van-e értelme? Nagyon olcsón tudnék hozzájutni, és a következő években, hobbiként újítgatnám, amit meg én nem tudok megcsinálni, azt nyilván szakemberrel (pl. tető, víz, gáz). Nyílván attól is függ, hogy le kell-e bontani, és akkor biztos kellenek engedélyek is stb...


[link]



2022. máj. 21. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni, hogy 30m2 területű.
2022. máj. 21. 13:57
 2/9 anonim válasza:
95%
Csak egy tisztasági festés kell neki, 100 ezerből megvan.
2022. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt nem lehet felújítani, le kéne bontani az egészet, ami plusz pénz, és utána építeni egy újat

Szerintem ha telket veszel és építkezel, jobban jársz, de szíved joga

2022. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dragabb lenne mint egy új építese... ez egy rom. Bontás!
2022. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, pont erre voltam kíváncsi.
2022. máj. 21. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még ingyen sem kellene .
2022. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felújítani 0 Forint, mert nem lehet. Építeni meg nem építenék semmit egy ilyen cigánysorra.
2022. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Maradhatnának a falak, szóval éppen fellehet újítani, de nincs értelme! Régi épület, kisméretű téglából, sorház ráadásul, ez még ingyen is egy csapás!

Ja, és ez nem az a kategória, amit lehet "csinálgatni".

Minimum ez az a kategória, amit lehet egyedül "újítgatni":

[link]

[link]

[link]

[link]


Az, hogy tetőhöz hívnál ácsokat, az egy dolog, nem egy emberes feladat, gázhoz meg szakember nyúlhat csak, de ha így kezdődik a történet, hogy már a vízszerelést sem tudnád magad vállalni, akkor engedd el, hogy ilyesmibe egyáltalán belefogsz, mert úgy számolj, hogy egyetlen csapkiállás anyagárral együtt minimum 25 ezer forint, szennyvízkiállás további 10 ezer. Tapasztalatom szerint egyedül, ha tényleg egyedül csinálsz mindent, és ebbe beleértendő bontás+építés, aljzat, víz, villany, burkolás, glettelés, festés, homlokzati szigetelés stb. akkor meló mellett, ha minden hétvégén reggeltől-estig foglalkozol vele, átlag 1.5 hétvége (3 nap) kell 1m2-re! Azaz pl. az első linken szereplő 50m2-es ház kulcsrakész állapotáig 1 év és 7 hónap alatt juthatsz el, egyedül! Ez nyilván egy nagyon durva sacc, ezer dolog a tényező, még Te is az vagy benne, mert ehhez tényleg pörögni kell, hogy ennyi idő alatt meglegyen, csak egy hozzávetőleges számot akartam neked mondani ahhoz, hogy tudd mi az valójában, amire vállalkoznál, amire Te gondoltál "hobbiból újítgatás" címszó alatt. A linkeken szereplő házak között is van olyan, aminél tisztán látszik, hogy belefogtak majd úgy döntöttek inkább eladják!

2022. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!