Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyi a reális ára egy 1x1,5...

Mennyi a reális ára egy 1x1,5 m-es külső fal vakolásának?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Erre nehéz árat mondani (nincs reális ára), mert m2 árat erre nem lehet, annyira kicsi felület. Erre kőművest is nehéz találni, mert túl kicsi munka. Érdemes esetleg egy mindenhez is értő/nem értőre bízni, mert ennyit még az is megtud csinálni, de ha kőművesre szeretnéd, akkor helybélit keress, mert Ő esetleg könnyebben mond erre igent, oda tud menni ilyen kis munkára is.
2022. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 L.. István ***** válasza:
39%
Amennyibe egy vödör, egy kőműveskanál, egy glettvas meg egy kis zsákos vakolat kerül. Ne már.
2022. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem akartam írni, hogy ennyit tényleg bárki megtud csinálni, nemtől függetlenül...
2022. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem vállalkoznék ilyen feladatra. Egyébként is jön egy kőműves brigád a társasházba erkélyt felújítani, őket gondoltam megbízni. Csak nem tudom, mennyit kérhetnek ezért.
2022. máj. 8. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek teljesen igaza van, ekkora felűletnél nem lehet négyzetméterben számolni az árat. Valószinűleg nem is vállalja el senki, illetve ha igen akkor soha nem érkezik meg a munkát elvégeni. Az ilyen esetekben ahol többe kerül a leves mint a hús nehéz megmondani mennyit kérhet el egy kőműves.
2022. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első nap reggelén, mikor megjelennek, beszéld le velük, mert ált. ki van számolva az idejük. Így, hogy közben ott is dolgoznak lehet kicsit kedvezőbb lesz az ár. DE ha egyedülálló nő vagy, akkor csak határozottan, mert tisztelet a kivételnek, de ezt sokan kihasználják.
2022. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!