Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konyhába vlies tapéta?

Konyhába vlies tapéta?

Figyelt kérdés
Tényleg könnyen tisztítható? Ebédlőasztal mögé érdemes ilyet tenni, ha esetleg valami rámegy, nem lesz foltos?

2021. nov. 27. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ti hogyan esztek, hogy a falra is megy az ételből, de szerintem teljesen lényegtelen, hogy mit raksz a falra normál körülmények között.
2021. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Konyhába csak csempét tennék, tapéta nem is illik oda.
2021. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tapétából van olyan, amin növényi motívumok vannak, azok simán passzolnak konyhához is. Egyedül a konyhapult mögé szokás csempét rakni, mert ott fokozott a vízártalom.
2021. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Például:


[link]


[link]


Nálunk az előbbi van, bár nem a konyhában. Teljesen jó minőségű és nedves ronggyal érzetne lehetne törölni is, ha valami ráfröccsenne, de azért állandóan nem mosogatnám.

2021. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
3 nekem nem illik. Baj? Sőt mondok durvábbat a tapéta számomra kissé divatjamúlt, nálunk vagy csempe van, vagy festve van a fal, régen volt tapéta, de akkor sem a konyhában.
2021. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak mondom, hogy vannak értelmes tapéták is. Előítélesnek hangzott a válasz, ezért reagáltam.
2021. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem disznók módjára eszünk :D de néha előfordul, ha fal mellett van az asztal, hogy valami rámegy. Akiknek van pl. kisgyerekük, értik.

A pult mögött csempe van.

2021. nov. 27. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Az első nem ezen a bolygón él. Tegnap a majonézt le akartam rázni az üveg aljára, és nem vettem észre, hogy ki van nyitva. így beterítettem a frissen festett falat majonézzel, ami aztán rettenet foltosan jött le, most ott vannak a pacák a falon. Nem vagyok disznó, de így jutottam ehhez a kérdéshez...


Első, szívesen a felvilágosítást.

:D


Többiek: bevált ez a vlies tapéta?

2022. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!