Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Létezik mosogatószifon alacson...

Létezik mosogatószifon alacsony magassághoz?

Figyelt kérdés

Mutatom képen milyen problémát kell kijavítanom:

[link]

Nem a fal felé lejt, és a szorítógyűrűnél szivárog.

A mosogatómedence feneke és a falból kiálló 40-es cső teteje között durván 20 centiméter van csupán.

A lefolyók 70esek, és 45 millimétert elvesznek lefelé.



2021. nov. 4. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Bevallom őszintén, hogy a fehér elemet nem egészen értem, mi célt szolgál.
2021. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fehér elemnél lehet bekötni mosógép, mosogatógép kifolyó csövét.
2021. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a kád és zuhany szifonok elég laposak, sztem kisebb átfolyást tudhatnak.

Viszont ez a márkájú szifon( szürke) nálam mindig problémás volt. Kicseréltem egy normális, jobb anyagú fehérre, és semmi baj vele.

Az, hogy emelkedik Kicsit és nem lejt, attól még működik.

2021. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A könyök és a fal közötti részt cseréld ki flexibilis csőre. Vannak különböző hosszúságúak. Vagy az egészet flexi rendszerre: [link]
2021. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy vélem, hogy nem megfelelő lejtésnél ülepedés, lerakódás, és idővel dugulás alakul ki. Mellesleg így csöpög is használat után is, nem csak közben, a harmadik válaszolónak is ez lehetett a baja vele, ha tippelnem kéne.
2021. nov. 4. 20:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi négyes, bár nem óriási vágyam, de gondolkodtam már én is jollyflex-en, viszont a linken lévő konkrétan nem jó, mert a lefolyók 70-esek.
2021. nov. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!