Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ablakcsere után kívül belül a...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Ablakcsere után kívül belül a kis hézagokat mivel érdemes kijavítani?

Figyelt kérdés

Ablakcsere (fehér műanyag) történt nálunk. Már napok óta olvasom itt is, gyakorin is a tanácsokat, de nem jutottam dűlőre.

Kívül a tok és a szigetelés között picike, néhány miliméteres hézagokat mivel érdemes eltüntetni? Belül, gondolom a purhabot le kell vágni, aztán?

Érdemes takarólécet venni? Ha igen, milyet? Mivel érdemes felragasztani?

Vagy inkább glettelni, aztán festeni?

Ötlet? :)

Köszönöm.



2021. okt. 7. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Purhabbal kinyomod, a többivel ne foglalkozz. Majd eltakarja a párkány, vakolat.
2021. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb ablakcsere,azután szigetelés. A szigetelést kb 1,5~2 centire rá szokás engedni a tokra,-kivülről.

Belül nálunk levágták a habot,és öntapadós szegőt ragasztottak fel. Van különböző szélességű.

2021. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#2. Régebbi szigetelt házon lettek ablakok cserélve. Ilyenkor esetleg valami tanács kívül a kisebb hézagok eltávolítására? :)

2021. okt. 11. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs,nem értek hozzá.

Viszont a melléképületünknél kívül az ablak valami időjárásálló akrillal lett kihúzva,és lefestve,3 év után baromi ronda.

2021. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen, én is olvastam akrilról is, szilikonról is, de pont ettől félek, hogy évek múltán ronda lesz.
2021. okt. 11. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Kültéri szilikon a megoldás.
2021. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!