Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Felújítás előtt vagyok:...

Felújítás előtt vagyok: parkettázott szobákat érdemes csiszoltatni, lakkozni, vagy egyszerűbb-olcsóbb laminált padlóval, vagy szőnyegpadlóval lefedni? A csiszolást úgy gondoltam, kölcsönöznék gépet, gondolom nem igényel nagy szakértelmet a csiszolás.

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 16:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
23%

"Ahogy a 2 milliós ülőgarnitúrával is teszi az igényesebb réteg."


Tehát az igényesség mérőfoka szerinted az, hogy az elhasznált dolgok cserélye helyett azokat felújítjuk? Ha én kidobon az ülőgarnitúrát, sé veszek egy vadonat újat helyette, én igénytelen vagyok?

Nem csak a felújítás és az üléshuzat létezik, ahogy a kérdésben a régi parkettát sem csak laminált padlóra vagy padlószőnyegre, hanem jó minőségű új parkettára is lehet cserélni.

2021. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Nem értem az utolsók "letámadását" Bizonyára elkerülte szíves figyelmüket, hogy a kérdés kiírásában nem szerepelt a Vinyl padló alternatíva, ezt közben ajánlották nekem egy szaküzletben. Ezért kérdeztem rá itt, már látom, hogy fölöslegesen.
2021. júl. 13. 21:18
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha repedés vagy hézag van vannsk tömítőmasszák amivel ki lehet tölteni ha eltalálod a színt akkor nem lesz tökéletes de lakkozás után egészen jól fog kinézni.

Tehát az újításra szavazok.

2022. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!