Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kicsi konyhában el tudom...

Kicsi konyhában el tudom helyezni kényelmesen a hűtőt és az étkezőasztalt? A többi a megjegyzésben, az alaprajzról teszek fel linket.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az étkezőasztal elhelyezésével és a majdani hűtő helyével kapcsolatban kérnék tanácsot. Adott ez a kicsi konyha, itt járólap lerakás lesz áprilisban, valamint csempézve lesz a falon is a konyhabútornál. Viszont, annyi csempe fog kimaradni már most láthatóan, hogy a majdani asztalnál is tudnánk burkolni vele. Konvektor van az ablak alatt, ez fontos lehet. Először a kamra és az ablak özötti sarokra gondoltam. Viszont akkor a hűtőt hova lenne jó tenni? A kamrába nem tenném, mert az mini mosókonyha lesz. Köszönöm 😊

2021. márc. 29. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
2021. márc. 29. 19:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Sweet home 3D nevű progit szedd le számítógépre, megcsinálhatod benne a konyhát, bútoroknak is egzakt méretet állíthatsz be, és tudod őket mozgatni benne, hogy néznének ki jobban.
2021. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kamra-külső fal sarokba tenném a hűtőt, úgy, hogy a mosogató felé nézzen, és közvetlen mellé az asztalt, esetleg valami kihúzható vagy lehajtható fajtát. Hogy elfér-e, az ugye a konvektor szélességétől függ, meg attól, hogy kell-e ott biztonsági távolságot tartani, esetleg lehet-e még közelebb tolni a konvektort a loggia fala felé.


Nálunk régen a konyhában a radiátor fölött volt a konyhapult, a tetején egy ráccsal, hogy a meleg levegő kijöhessen. Asztal helyett lehet ilyen magasabb pult, bárszékekkel, de hogy konvektor fölé lehet-e tenni ugyanígy, azt nem tudom. Az biztos kellemes, ahogy téli reggeleken a konvektor reggeli közben melegíti az ember lábát.

2021. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!