Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kívül a ház legutóbb mésszel...

Kívül a ház legutóbb mésszel volt lefestve. Koszos, ráférne egy új festés. A mészbe tudok belekeverni valamilyen színező anyagot? Vagy valamilyen más olcsó megoldás?

Figyelt kérdés

Jelenleg fehér, szóval lehet bármilyen színű. Minél olcsóbban szeretném megoldani, mert elég nagy felület, sok kell rá. Legutóbb ha jól emlékszem 3-4 zsák mész kellett hozzá, színező nélkül elég olcsón megúsztuk a festést.

Most sötétkékre, vagy barnára szeretném festeni. Milyen arányban, és milyen olcsó színező anyagot ajánlanátok hozzá?

A kültéri falfestékkel ha jól számolom jóval drágábban jönnék ki, és az sem biztos, hogy rendesen megmaradna rajta, mert ezelőtt mésszel volt festve. Szóval jobb lenne a mész, plusz valamilyen színező anyag.


2021. márc. 22. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

60 m2? ~20-25 liter. Öntsél hozzá kb 1 dcl zsíroshígítót, a szívás csökkenése miatt! (Nem lesz sufnis) ` csíkos.

A porfestékböl inkább 1 kg vegyél.Ugyanis Én nem tudom a szín árnyalatra...


Mint írtam, bele öntöd akár befőztes üvegbe,adagolod hozzá, mig eléred a kívánt szint. A maradékra öntsél annyi vizet, hogy 1-2 cm legyen és lezárod. Jó lesz következő alkalomra.

Már csak hajrá, rajtad a sor!

2021. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.:)
2021. márc. 24. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!