Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ha felújíttatom a fürdőszobáma...

Ha felújíttatom a fürdőszobámat, akkor egész nap otthon vagyok míg a szakemberek dolgoznak?

Figyelt kérdés
Szóval, hogyha új újíttatom fel a lakásom egy részét, hogy közben kénytelen vagyok benne lakni, akkor napközben míg dogoznak, én is elmegyek dolgozni, vagy otthon vagyok velük? Hogy szokott ez lenni?

2020. dec. 1. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz helyileg?
2020. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek, hogy ott vernek át ahol akarnak."


Nem minden szaki rosszindulatú vagy átverős. De olyan szaki is van olcsó, ráér, rendes, profi is. Ismerek ilyet.

2020. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Debrecenben lakom, és nyilván nem akartam általánosítani, mert tudom, hogy vannak megbízható és igényes mesterek, és én ilyet keresek. Mivel szerződést kötünk, és számlát kérek, bízom is benne, hogy valóban a megbízhatóakra fogok rátalálni.

De igen az olyanokra is gondoltam, amit a 10-es ír, hogy meg sem beszélünk valamit, mert mindkettőnknek egyértelmű. Csak éppen máshogy.

Meg mondom, mivel a műszaki érzékem 0, velem tényleg bármit elhitethet, hogy azt úgy nem is lehet megcsinálni, ahogy én elképzeltem. Lehet, hogy tényleg nem, de azért hallottam már olyat is, hogy meg lehetett volna, csak egy kicsit macerásabb, és rábeszélte az egyszerűbb megoldásra, hogy ne kelljen neki megerőltetni magát.

Tényleg teljesen konkrét elképzelésem van, remélem ez segíteni fog.

2020. dec. 1. 13:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs apukád, bátyjád, egyéb férfi rokon/barát/ismerős, aki talán még ért is egy kicsit ezekhez a dolgokhoz? És megkérnéd, hogy időnként nézzen rájuk, egyeztessenek.
2020. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos senkim nincs. Vagyis van egy lányom, de ketten együtt is pontosan ugyanannyira semmit nem értünk ezekhez. :) Úgyhogy ilyen opció nincs, teljesen magamra vagyok utalva. Mindenben nekem magam megértetnem, és megegyeznem a mesterrel.
2020. dec. 1. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!