Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ismerőseid (vagy akár te/ti)...

Ismerőseid (vagy akár te/ti) kifizettek 150. 000 forintot két 4x5-ös szoba gletteléséért és két rétegben festéséért? Vagy hasonló? Két (mondjuk hosszú,10 órás) munkanap volt.

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 14:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"egyenletlen" pl sok a karistolás, nincsen szépen összecsiszolva,odateszek egy vízmértéket és átlátok alatta!

Tudom kőműves nem csinálta szépen ... De ki lehet akár ~1 cm is javítani. Ha ezt megcsinálja, akkor szépen glettel. Két festés között szoktunk, flekkolni. Ugyanis az első sor festés jobban ki hozza a hibákat! De ha nagyon akarsz kekeckedni, le is lámpázhatod. Ha így dolgozott, bizony nem is kért sokat!

2019. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
28%
az kb. 130 m2, kb. ingyen volt a glettelés és festés, a reális ára bruttó 600 ezer forint lett volna. Már ha elvállalja egy festő, a festők 90%-a nem szeret glettelni.
2019. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem a kérdés lényegét, ennyi erővel meg lehetne kérdezni hogy ettetek-e már luxusétterembe 200 ft-ért.
2019. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

"munkanap, munka, szakmunka, szakmunkás, vállalkozó, egyéni vállalkozó, szobafestés, festő, munkadíj"

Ezt írtad! Létszámról sehol egy szó!

2019. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Hát figyelj, ebből az anyag kb 30 ezer volt, üzemanyag meg az eszközök kopása legyen 10-20 ezer. Akkor maradt 100 ezer a munkadíj.

El lehet kèrni ennyit èrte, nehèz meló.

Èn speciel nem fizetnèm ki, mert meg tudom csinálni magamnak, de ha másnak kellene csinálnom nem mondanèk kevesebbet.

2019. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Jaj kedves kis troll 70%-os... :) Mintha nem látnád... :) Tudom, hogy direkt írod, de csak, hogy legyen egy jó napod, hogy valaki reagált a kekeckedésedre, megsúgom: a vállalkozó és a szobafestés között találod. ;)


Értelmeseknek: a glettelés (igen, így már elmondhatom, hogy szépen dolgozott) ennyire drágító tényező?

2019. okt. 25. 17:37
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Az "egyéni vállalkozó" NEM AZT jelenti, hogy egyedül dolgozik, hanem egyedül ö a cég tulajodnosa. Ettöl még akár 4-5 embert is vihet magával a munkát elvégezni!
2019. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%

"Jaj kedves kis troll 70%-os... :) Mintha nem látnád... :) Tudom, hogy direkt írod, de csak, hogy legyen egy jó napod, hogy valaki reagált a kekeckedésedre, megsúgom: a vállalkozó és a szobafestés között találod. ;)"


Nem vagyok troll! Csak biztosra akartam menni, nem akartalak tudatlansággal meggyanúsítani!

Az, hogy valaki EV még nem jelenti azt, hogy nincs/nem lehet alkalmazottja!

2019. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy mit okoskodsz kérdező, ilyen szétszórt, magyartalan bugyuta kérdést én is ritkán láttam...

Egyébként ha sokallod, miért nem festetted ki magad?

2019. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező, ez annyira baráti ár, hogy szívesen elkérném a festőd elérhetőségét, még az utazását is fizetném, vagy alváslehetőséget is biztosítanék neki, kajával együtt. Különösen, ha szépen dolgozik.

5 éve már többet fizettem 2 szobáért úgy, hogy az anyagot én vettem.

(Pest megye, pesti oldal)

2019. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!