Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nagymamámnak villanyt újítanak...

Ejl kérdése:

Nagymamámnak villanyt újítanak, de a szaki azt mondta, hogy vannak szakaszok amiket felesleges mert évek óta működnek és fognak is. Nekem a problémám, hogy sima MCU vezeték van bevakolva? . Mivel nem vagyok szaki nekem nehezen hisz.

Figyelt kérdés
Esetleg igaza van vele, hogy ha nagy terhelést nem tesz rá akkor nem lehet baj?
2019. okt. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogyha fizetek, akkor csinálja meg rendesen, és cserélje ki az egészet.

Lehet hogy csak lusta vésni...

2019. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Elképzelhető.A mamád elmondta mit szeretne villannyal a jövőben üzemeltetni,és azt elbirja meglévő vezeték .

Pl a szobákban mi is hagytuk,mert ott nem fog lenni mosó,mosogatógép,de villany tűzhely sem .

Az elektromos rásegítő fütést sem tervezzük .

2019. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom csináltatott e valaki mostanában villany felújitást ? Tisztában vannak e az árakkal,beleérve a munkadijat is . Ennek megfelelően kell ajánlani a teljes felújitást. Ha a szaki keresni akar,minden újra csinál,ha kell,ha nem .
2019. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Eladásnál jobban hangzik, ha ujra van szerelve a villany, mint az , hogy csak ott cseréltek kábelt ahol muszály volt.

Ettől függetlenül a péztárca vastagsága dönt mindig.

2019. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Sima MCU bevakolva, az nem jó.

A régi, de "ez még egész jó" cseréjének is volna értelme, mert semmi sem tart örökké, és a szocializmusban a technológia az olyan volt, hogy lehetett volna a véletlenszám-generátor alapja. Egy 30-40 éves vezetéken a szigetelés már egészen más, mint ami régen volt. Nyilván 230 V-on ebből még 100 évig nem lesz baj, ez már csak olyan, mint autón a gumi. Az olcsóra is rá van írva, hogy téli.

2019. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!