Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » HELP! SOS! Kazánt hogy tudom...

HELP! SOS! Kazánt hogy tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Felújítás miatt elzárták a gázt, de a kazán most baromi hangosan zúg, gondolom ki kéne kapcsolni, de nem tudom hogyan kell, légyszi segítsetek!!

2019. szept. 25. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Nézd meg a használati útmutatót!

Nem látsz a kazánom valamiféle kapcsolót, vagy piros gombot? Ha gombot látsz, akkor a pirosat nyomjad meg. Beindításkor pedig a zöld gombot. A kapcsolónál pedig valószínűleg fel van tüntetve a "BE"(-kapcsol) és a "KI" (-kapcsol) funkciók iránya. Eszerint fordítsd el.

2019. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Húzd ki a konnektorból, ha be van dugva.
2019. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már megvan köszi, egy fordítható kapcsoló volt, csak a gombok elvoltak rejtve egy műanyag lap mögé (a használati útmutató pedig nem volt meg), a konnektorból nem tudom kihúzni, mert egyenesen a falból jön a kábel, én nem látom, hogy végül az hol végződik
2019. szept. 25. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Aludj nyugodtan, jó éjszakát!
2019. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Épp hogy megúsztad. Ha nincs a gyakori benne lennél híradóban.
2019. szept. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a falból jön a vezeték,akkor ott lenni kell 1 villanykapcsolónak is .Ez azért van így ,hogy áramtalanitás után ne lehessen forditva áram alá helyezni .

Nem a gázzal lehet a gond,talán a víznyomásával,vagy levegős lehet a rendszer .

DE a szoba termosztáttal is ki lehet kapcsolni,ha vissza veszed a hőmérsékletet.

2019. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!