Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Régi családi ház felújítása?

Régi családi ház felújítása?

Figyelt kérdés
Kinéztünk egy régi 110nm2-es házat,ha a statikus úgy ítéli akkor fel szetetnénk teljesen újítani.Szinte csak a csupasz falak maradnak és a gerendák(új vezetékek,cirkó kiépítés,tető,nyílászárók+nyitni is kell pár ablakot,terasz bővítés,vakolás,burkolatok,víz szigetelés,válaszfal bontás)Tudom hogy előre nagyon nehéz megsaccolni de kb.mennyivel számoljunk?A bontásból sokat mi csinálnánk plusz a festést,parkettázást.

2019. szept. 12. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül rossz kategóriában tettem fel a kérdést!
2019. szept. 12. 20:45
 2/7 Zzzoli ***** válasza:
84%

Rossz kategória, de nem baj. Én is családi házban élek, mindig csináltatok valamit így tisztában vagyok vele hogy mi mennyibe kerül hozzávetőlegesen. Sokan alábecsülik az árakat, akik nincsenek benne, csak lakják a kecót, vagy panelben élnek.

Amit leírtál nyilván függ a munka minőségétől is, körülbelül 10 millió, de valószínűleg több.

2019. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Igen rengeteg mindentől függ és sok minden adódhat az újítás közben.Azt elfelejtettem leírni hogy az anyagok,burkolatok terén nem gonfoltunk prémium minőségre,egy közepes megfelene mindenből hogy azért ne legyen gagyi.Mi 13M forintot szánunk rá kb.
2019. szept. 12. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 15 millió.
2019. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!A szórásba beleférne :)
2019. szept. 12. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
15 milliót tippelek én is. Ennekellenére legyen legalább 20 milliód. Szerintem lesznek meglepik.
2019. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 körül, de ha tudtok várjatok pár évet. Most nem találtok(normális) szakembereket. Ha pedig kiadjátok generálkivitelezőnek akkor +3,4 milla.
2019. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!