Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hol lehet használt panel...

Hol lehet használt panel ajtót venni?

Figyelt kérdés
Eladás előtt felújítanám a budapesti panellakásom ("dán-típusú", 1+2 fél szobás). 4 ajtó nagyon rossz állapotban van. Kértem árajánlatot néhány cégtől a cserére, elképesztő összegekért vállalták volna a munkát. Nekem jó állapotú, bontott ajtó is megtenné, de nem igazán találok ilyet sem. Van ötlete valakinek, hogy merre induljak a problémámmal?

#lakásfelújítás #panel ajtó
2019. aug. 27. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

gyere el hozzám és szedd le, aztán viheted ingyen is


amúgy meg [link]

2019. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lomtalanítások idején (tavasszal és ősszel) sok használt, de jó állapotú ajtót lehet találni, főleg lakótelepek környékén. Ráadásul teljesen ingyen (ha elég gyors vagy és még az elején körbenézel).
2019. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lomtalanítást javaslom elsősorban, nekem is onnan lettek ajtóim mindhárom szobára, még válogathattam is bőven. Rengeteget dobnak ki minden évben. Ingyen van, szállítással sem kell foglalkozni. Ha körbenézel, szinte száz százalék hogy találni fogsz, teljesen jó állapotúakat. Attól sem kell félni hogy a lomisokkal összetűzésbe kerülsz, az ilyesmi nem érdekli őket, nincsen bene fém. Illetve ha nem szeretnél addig várni, akkor jó megoldás lehet ha kiírod egy papírra a földszinten a lifteknél, meg a többi környékbeli dán ház bejáratánál, hogy jó állapotú, eredeti házgyári beltéri ajtókat vennél. Van esély, mert aki felújít, az meg pont hogy szabadulna tőle, mert nincs hova rakni. Sok sikert :-)
2019. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!