Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kád körbe fugázását hogyan...

Kád körbe fugázását hogyan újítsam fel?

Figyelt kérdés

Adott egy albi,ahonnan eljövök.Tulaj kérésére a fürdőkádat körben kellene újra szilóznom. Tehát a kád,és a csempe találkozását.

Leírná valaki a menetét? Leginkább a fugázás előtti műveletek,tisztítás,kapargászás,dörzsi..vagy mivel,hogyan,-ez érdekelne!


2019. aug. 24. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Szard le a régit, rányomod a szilót, de gumikesztyűben csináld, és végighúzod az ujjaddal, vagy valami simító eszközzel egy határozott mozdulattal végighúzod, hogy szép egyenletesnek tűnjön.
2019. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem tetted konkrétan tönkre a fugázást, hanem simán csak elöregedett, közöld a tulajdonossal, hogy ez az ő feladat, költsége.
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mint írtam: "Tulaj KÉRÉSÉRE"!

(Egy tolószékes,rokkant hölgy a tulaj)

2019. aug. 29. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, azt hittem, hogy csak rád akar hárítani egy olyan munkát, amit nem a te feladatod elvégezni. Viszont eben az esetben nagyon szép tőled, hogy segítesz neki. A régi anyagot szerintem mindenképpen el kell távolítani, rendesen lekaparni. Egy ismerősöm, aki csinált ilyet, azt hiszem sósavval kente át a felületet a régi sziló eltávolítása után. Mikor az új szilót nyomod (kinyomópisztolyod van?), legyen nálad többféle mintázó eszköz, pl. jégrémes pálcika és hasonló.
2019. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!