Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ilyen állapotban lévő ablakker...

Ilyen állapotban lévő ablakkeretnél mivel kell kezelni a fát mielőtt elkezdem javítani, alapozni és mázolni?

Figyelt kérdés
Beeresztésnek hívják ha jól tudom

#beeresztés
2019. aug. 24. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Olyan könnyen dumáltok, hogy dobja ki, de lehet neki nem futja új ablakra! Vagy nincs asztalos elérhető távolságban, aki dolgozna.

Nekem is vannak asztalos gondjaim, pedig meg tudnám fizetni, de nem találok embert, ezért én is kenegetek.

2019. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

A festékréteg eltávolítása után pár csepp szikkatívval kevert lenolajkencével érdemes impregnálni. Esetleg xylamonnal is.

Zománcfestékként vízbázisút javaslok, nálunk 4-5 éve kenték le és a délre néző oldalon is intakt, repedezésmentes a zománcréteg.

2019. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem és javításnak mit ajánlasz? a nagyobb repedésekbe nem igazán jó a mestertapasz, (eddig csak azt használtam) és kb. végig kellene az egész keretet borítani valamilyen gittel vagy glettel vagy tapasszal. mit ajánlasz?
2019. aug. 24. 14:33
 14/14 A kérdező kommentje:
persze ahonnan kiporlad a fa (vannak ilyen részek) ott fával fogom pótolni.
2019. aug. 24. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!