Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tapétaleszedés tapétaoldóval?

Tapétaleszedés tapétaoldóval?

Figyelt kérdés

Eddig csak felraktunk meg festettünk tapétát, leszedésről nincs tapasztalat. Fűrészporos tapéta, 3x festve.

Vettem Metylan tapétaoldót, kikevertem "nehéz tapétára", de nem szedi le.

Felvittem hengerrel, hagytam pár percet, és úgy próbáltam. Vannak 10-20 centis darabok is, de leginkább kapirgálni kell. Ha többet viszek fel, szétázik a tapéta, és mállik azért nem lehet húzni.


Hogyan kell ezt csinálni, mert nekem nem megy úgy, mint a youtube videókban?



#tapéta #tapétaoldó
2019. aug. 16. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez ilyen ügyességi játék. Fel kell kicsit óaztatni, nekem mondjuk sosem ázott túl, aztán spaklival lekaparni. Egybe szinte cask a plafonról tudtam leszedni, a falakról mindig kaparni kellett.

Ahhoz hogy milyen ki cafatokban jön le, ehhez kell kitapasztalni, hogy mennyit kell felhordani, és milyen szégben tartan a spaklit.


2. Én egyéként fújni szoktam ilyen kézi permetezővel.


3. Ha sokat vársz visszaszárad, és megint nem jön.


4. Segítségként lehet kapni ilyen tüskés hengert, ami kilyugasztgatja a tapétát, és akkor jobban hat ez a folyadék:

[link]

2019. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!