Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Aldiban kapható csaptelepekkel...

Aldiban kapható csaptelepekkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Építkezés közben vagyunk. Még sokára kellene, de már most veszegetünk a dolgokat a befejezéshez is. Többek között néztük az Aldiban a saját márkás csaptelepeket. 5 év gari az jó, szépen is néznek ki, és az ára is igencsak versenyképes.

Nem igazán értem a víztakarékos funkcióját. Volt 1 kibontva, azon megnéztem. Félig ki lehet nyitni, ott jön egy erős megakadás (Öko funkció), onnan igencsak nekilendülve lehet teljesen kinyitni. Mindez felszerelés, víz nélkül igencsak nehézkesnek tűnt.

Valakinek van konkrét tapasztalata?


2017. jan. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs vele tapasztalatom, de az Aldi műszaki cikk osztálya nekem leginkább egy szemétdombnak tűnik. Ilyesmit szaküzletben kell venni, lehetőleg valami megbízható német márkát. Különben egy-két év múlva kidobhatod, garancia ide vagy oda...
2017. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül nézelődöm az Aldiban is.

Ezen a "szeméttelepen" én már jó néhány dolgot összekapirgáltam magamnak. És eddig még nemigen csalódtam. 1 dolgot kellett eddig visszavinnem, annak szó nélkül adták vissza az árát (2 és fél évvel a vásárlás után).

A háztartásom nagy része arról a szeméttelepről való. A legtöbb dologgal 110 százalékosan meg vagyok elégedve.

Egyébként ezeket a csaptelepeket is Németországban gyártják (nem Kínai).

2017. jan. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!