Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Lefényképezné nekem valaki...

Tamás0002 kérdése:

Lefényképezné nekem valaki akinek van Saunier duval kazánja homlokzati kivezetéssel hogy a lakáson belül hogy néz ki?

Figyelt kérdés
A csatlakozások végett érdekelne.No meg az ellenőrző idom miatt.Erre gondoltam csak élőben: [link]
2014. okt. 27. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg van neked engedve, hogy a homlokzaton vezesd ki az égésterméket?

Nem hiszem...

2014. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd ha kérek rá engedélyt meglesz.Amúgy meg segítségre számítottam nem felesleges okoskodásra. Családi háznál szeretném alkalmazni.Közvetlen szomszédom pedig nincs.
2014. okt. 30. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Tamás0002


Az üzenet címzettje:

Ismeretlen válaszoló


Az elküldés időpontja:


10-30 08:11



Az üzenet oka:


A kérdésre írt válasz: Lefényképezné nekem valaki akinek van Saunier duval kazánja homlokzati kivezetéssel hogy a lakáson belül hogy néz ki?

"Meg van neked engedve, hogy a homlokzaton vezesd ki az égésterméket? Nem hiszem..."


Az üzenet témája:


homlokzati kivezetés


Az üzenet szövege:


Mit kell neked okoskodnod barom majd kérek rá engedélyt !!!!!!!!!!!!!!!!! Családi házban lakom bunkó geccci !!!!!!!



Némelyekről ennyit....

2014. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!