Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hitelből építkezni milyen?...

Hitelből építkezni milyen? Építkezik valaki mostanában banki hitelből? A telek önerőnek számít?

Figyelt kérdés
Végre találtunk megfelelő telket, erre azonban elmenne minden önerő. Utána hitelt szeretnénk felvenni és generálkivitelező készítené a házat családi felügyelettel. A bank szempontjából a telek már önerőnek minősül? Vagyis a nem túl nagy költségvetésű építkezéshez tudunk gyakorlatilag 100%-os banki pénzből nekikezdeni?

#telekvásárlás #önerő #építkezés hitelből
2014. okt. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol sem kapsz 100% hitelt. Telket elfogadHAT a bank, de nem igazán szeretik, mert annyira nem jó zálog, mint egy kész lakás/ház. Vagy kezest, vagy egy másik ingatlant kell bevonni.
2014. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hitelből építkezni milyen? Kérdezd azt a rengeteg devizást, akik miatt áll a bál az országban. És nem mellesleg a hanyag trehány nemtörődöm hozzáállásuk következményeiből adódó hátralékukat is te és én fogjuk majd kifizetni, az lesz a vége, figyeld csak meg.

Persze, szeretnék én is úgy építkezni hitelből, hogy én veszem fel a hitelt, de vissza már más fizesse majd...

2014. okt. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!