Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építkezünk, és az egyik...

Építkezünk, és az egyik vállalkozóval kötött szerződést fel szeretnénk mondani, mi ennek a módja?

Figyelt kérdés
A szerződést aláírtuk, de az elektronikus építési naplóba nem lett feltöltve, mert a vállalkozó egy adminisztrációs számot nem adott meg. Több hétig a nyakára jártunk, de nem intézte el, nem kérte meg a hatóságoktól ezt a számot. Mi kerítettünk egy másik vállalkozót, aki rendesen meg is csinálta, és vele kötöttünk új szerződést. A régi vállalkozóval össze is vesztem, szóban elhangzott a részéről, hogy keressünk mást. Én nem akarok vele találkozni, hogy tudom így felmondani a szerződést? Levél útján megtehetem?

2014. júl. 8. 22:05
 1/1 plajer tibor ***** válasza:

A SZERZŐDÉSBEN VOLT-E SZABÁLYOZVA A feltöltési határidő ??? Megnyilt-e a napló vagy sem ??? /azt tippelem, hogy meg sem nyilt / A napló megnyitása az ÉPÍTTETŐ / az te vagy / feladata, nem a kivitelezőé !!!! Az adatszolgáltatás viszont az ő kötelessége, ezt mulasztotta el. JAVASLOK egy ügyvédi levélben felbontani a szerződést. Ha ez nem hat, akkor pereld be ..... / arra, hogy csak drágábban tudtál szerződni....ujra./ keresd a neten DR.KUSTOS PETRA ügyvédnőt www.kustoslawfirm.com


vigyázat !!! Ha egynél több vállalkozód lesz, akkor KÖTELEZŐ lesz MŰSZAKI ELLENŐRT fogadnod..... pl: KŐMŰVES és egy VILLANYSZERELŐ vagy gázos.....

Az E-NAPLÓT időszakosan ellenőrizned kell / 8 naponta/

most kezdődik még csak a TÁNC !!!

2014. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!