Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mit lehet ne tenni? Dől a víz...

Mit lehet ne tenni? Dől a víz mindenhonnan! (Fürdőszoba felújítás)

Figyelt kérdés

Nincs egy hete, hogy kész lett az új fürdőszoba, teljesen újra lett építve a vízvezeték és csatornarendszer is. Néhány napig nem volt semmi gond, de ma miután lejárt a mosógép, arra kell bemennem a fürdőre hogy úszik minden. Jön vissza a víz a közpinti összefolyónál (vagy én nem tudom mi a neve), a zuhanynál, a wc sem működik rendesen. Mondom megnézem kint az udvaron azt a vackot ami annál a csőnél van ami vezeti ki a szennyvizet a házból. Leemeltem a tetejét és ömlött ki a víz. Persze mind folyt vissza a ház alá. Gondolom ott lehet valami dugulás, vagy fogalmam sincs, mert már ott sem folyik el a víz. Azelőtt ilyennel sosem volt probléma. tanácstalan vagyok, egyedül vagyok itthon. Férfi nincs a háznál. Próbáltam valami vízvezeték szerelőt elérni, de senki sem veszi fel, vagy épp nem vállal munkát az ünnepek miatt.

Most gyakorlatilag még a wct se lehet használni.

Mihez kezdjek most? Volt valaki hasonló helyzetben?

Megőrülök!


2014. ápr. 18. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Budapesten létezik a Gyorsszolgálat, csak éppen nagyon megkérik az árát a javításnak (nekem zárba törött kulcs miatt kellett az ajtónál mindent kicserélni két éve karácsonykor, megkérték az árát).

[link]

2014. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lefolyóba belekerülhetett a törmelék, talán a sitt egy része is és eldugult a cső. Csőgörénnyel ki lehet tisztítani.
2014. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vidéken vagyok a Balatonnál.

Röhej ez az egész. Egy vagyont elkértek a szerelők, egy pici fürdőért és akkor ez történik. Természetesen az illetőt sem lehet utolérni aki felelős volt a munkálatokért.

2014. ápr. 18. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha folyamatosan ömlik a víz,zàrd el gyorsan a föcsapot,mert köbmètereket kell fizetned.Azt hivd,aki csinàlta,lègy vele erèlyes,ha màskènt nem megy.Kötelessège megcsinàlni,ünnep ide vagy oda.Ö cseszett el valamit.
2014. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mesterembereknek nevezett bünözöbanda beleszorta a lefolyoba a szemetet sittet. Örülj ha betont nem! Valamilyen gyorsszolgálat biztosan elérhetö nálatok is. Rendeld meg a munkát, KÉRJ SZÁMLÁT!!!! és annak alapján pereld be a kivitelezöt! (Remélem onnan is van számlád!)
2014. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Poton 25.000-ért megoldódott a problémám. Sikerült találni egy olyan dugulás-elhárítás céget aki vállalta, hogy még ma kijön.

Adtak számlát, amit majd benyújtok a biztosítónál. Mást nem nagyon tudok tenni.

Én is arra gondoltam, hogy törmelék kerülhetett be, amiatt lett dugulás, de a szakemberek szerint más volt a gond. Nem álltam le vitázni, azt hangoztatva, hogy évek óta nem volt ilyen probléma, mert örülök hogy most minden rendben. Mindenesetre a kivitelezőhöz is volt egy két keresetlen szavam.


Köszönöm szépen azoknak akik válaszoltak!

2014. ápr. 18. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akarok,de ha az ingatlan felújítva lett ,és a dugulás a régi ,nem bolygatott részen volt,akkor nem a szakik a hibásak. Gondolom ezt mondták a dugulás elhárítok is. Mert ők 100%-ra tudják,hogy hol van teljesen betömődve a cső.
2014. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!