Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mivel lehetne egy szobát...

Mivel lehetne egy szobát olcsón és ha lehet hangszigetelten ketté választani?

Figyelt kérdés
Hozzánk költözött unokatestvérem és nem igazán szeretnék vele közös szobában élni... Mivel lehetne úgy kettéválasztani egy szobát, hogy ne vékonyítsa le a pénztárcám illetve ne lehessen teljesen hallani ami nálam/nála folyik. Gipszkarton falra gondoltam,de az szerintem a hangra nem jó...

2013. júl. 20. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A válaszfalat tudod hangszigetelni,viszont fölösleges,a födém,a falak és a padozat ugyanúgy vezetni fogja a hangot.
2013. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sima fém vázas 10 cm fal, melynek üreges rétege mondjuk üveggyapottal van kitöltve.


Vagy gipszkarton val és rá csendlap ( ha elbírja ,de ennek nm ára 5000 ft és ebbbe benne van ha jól tudom a felhelyezés meg a szállítás is.

2013. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!