Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Vasárnap van a bontási határid...

Vasárnap van a bontási határidő a házra. Két fecskefészket talált a párom és ezzel az indokkal halasztani akarja a bontást őszre, mivelhogy a fecske védett. Lehetséges vagy hülyeséget beszél?

Figyelt kérdés
Azt hittem hanyatt esek a székről, amint ezt hallgattam. Annyira húzta halasztotta, hogy most kell neki az utolsó pillanatban ezt csinálnia..
2013. jún. 28. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a madár védett,de a fészek az nem hinném.
2013. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A feleséged jól tudja. Ha a madár védett, akkor a fészke is. A válaszoló rosszul tájékoztat.
2013. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk az ilyen esetben a tatarozést sem engedik.
2013. jún. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, én vagyok a feleség. :-) Ilyenről nem hallottam még, de azért jó tudni! Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 29. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2 es írja ,bizony igy van ez.Költési időszakban tilos egy fészket is lerombolni .

A térségünkben parti fecskék voltak .A domboldal elhordták

út épitéshez,ezzel lerombolva sok fészket is .

Nagy büntit fizettek érte,és még az eredeti állapotot is vissza kellett állitani .Most ott az mesterséges domboldal újra .

2013. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!