Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » SZELETELT TÉGLA FUGÁZÁSA nagy...

SZELETELT TÉGLA FUGÁZÁSA nagy felületen? SOS

Figyelt kérdés
Kinyomó pisztolyon kívül vagy a zsákos módszeren kívül van valami más megoldás? Valami olyan anyag amit telibe rákenni és utána lemosni mint a csempénél? Fugázó pisztollyal nagyon szaporátlan.

2013. jún. 6. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
egy nagyobb fugázópisztoly.
2013. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs nagyobb.
2013. jún. 6. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen kinyomópisztolyom:


[link]


Mert elég sokat használok ilyen kinyomós tömítőket, ragasztókat. Otthon én fehér akriltömítővel fugáztam, eléggé haladós a munka vele. Annyit szoktam csinálni, hogy ha nem frissen bontom, hanem régebbi fsb-t használok pl, akkor kézivel "előnyomom" hogy könnyen jár-e.


Azt még nem próbáltam, csak most jutott eszembe, hogy egy műanyag üres flakont meg kéne próbálni szétszedni, hátha meg lehetne tölteni idegen anyaggal.

2013. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!