Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ilyen alapra lehet mobilgarázs...

Ilyen alapra lehet mobilgarázst telepíteni?

Figyelt kérdés

Egy bontásból megmaradt alapra szeretnék mobilgarázst csináltatni. A felülete nagyjából sima, de néhol vannak rajta egyenetlenségek.


[link]

[link]

[link]

[link]



tegnap 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobilgarázst akár 6db téglára is lerakhatsz, mert megáll rajta, igényesebb kivitelezésben 6db pontalap a fagyhatár alá betonozva hogy a fagy és a talajmozgások se mozgasság. A 6 felfekvési ponton kívűl a mobil garázsszerkezet szempontjából lényegtelen hogy a "padló rész" milyen, mennyire sima, ez inkább igénybeli kérdés.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz vele gond? Írtam több cégnek is, csak egyiknél sincs normális magyar ügyfélszolgálat a lengyelek meg nem igazán értettek.


Mondjuk én sem értem, hogy ha betonlapokra is lehet rögzíteni, akkor miért baj, ha így 20 centi hosszan van alatta egy kis rés.

tegnap 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyben nem tudtad volne lefotózni az alapot? Sokkal beszédesebb lenne.
ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mobilgarázsosok oldalán megvan a szüksèges alapozasi forma, akár többfèle is. Nèzd meg.
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


[link]


#5


Néztem, de ott részletesen nem térnek ki erre.

ma 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre rá tudod tenni, ha a falai pont az alapra esnek. Ahol nem fekszik fel tökéletesen, ott maximum bejlagolsz.
ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Egyébként arra gondoltam, hogy ilyennnel kijavítom.


[link]


De akkor nem érdemes? Vagy nem is feltétlenül lenne jó?

ma 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!