Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerul 2924ben egy...

Mennyibe kerul 2924ben egy 30nm2 -es futheto garazst felepiteni teglabol, lemez tetovel?

Figyelt kérdés
Sokaig nem voltam az orszagban, n3m vagxok tisztaban az epitoanyag arakkal es munkaberekkel, szabolcsbol irok.

szept. 12. 09:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Bontott téglát ingyen elvihetőbe gyűjtöttem, nálam nagy segítség, hogy van hozzá autóm, hogy elhozzak ilyeneket... a tetőre a cserepet is ingyen bontott, az alap, a szigetelések és a fűtést kellett igazából csak fizetnem... nameg a tetőhöz a faanyag és a malter
szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Így már értem ha gyűjtötted folyamatosan. Én 60-100Ft darabáron vettem tavaly meg idén, egy körrel 120-140db-ot tudok feltenni, az tesz ki kb. 500kilót ami felfér az utánfutóra. Sajnos közelben nem is volt, 25km-ről tudtam hozni, de volt hogy 70km-t mentem egy speciális tégláért amilyen kellett. Fel-lerakodás is idő, egy kör másfél-2 óra volt. Ezért is kérdeztem, de ha ingyen van a tégla, lehet hogy megéri vastagabb falnál is. De sok malter kell akkor is, és lassan megy a falazás... 1000db téglához pl. futóban falazva kb. 80zsák malter fogyott. Másfél tégla vastag falnál kb. 4 téglaréteg 60méter hosszan 2,5raklap zsákos malter.
szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kérdező gondolom meg akar bízni egy kőművest, aki felépíti neki, nem pedig maga akar sittet utánfutózni, meg téglát pucolgatni minden szabadidejében. Szóval a válaszok több mint fele megint használhatatlan.
szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 Akkor kérjen ajánlatot a kőművestől... Ilyen időbe ki se fog menni a helyszínre körbenézni, nemhogy felépíteni, mindjárt itt a tél... Az értelmesebbje meg előre egy évre el van látva munkával, meg felénk mindegyik ausztriába jár ki dolgozni, szóval idejük sincs rá, így mindenki saját maga építgeti amit akar...
szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szigetelt garázs már van 3.5 milla alatt is. , plusz az alap.

Dehogy kinlódnék téglával.

Privátban elküldtem.

szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!