Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Honnan érdemes trapézlemezt...

Honnan érdemes trapézlemezt rendelni, illetve milyen vastagság ami megfelelő?

Figyelt kérdés
Műhely felett és egy kis terasz felett lenne, összesen kb 60nm. Fontos továbbá, hogy ezen keresztül kellene eljutni a padra, tehát jobb lenne, ha nem lenne papírvékony. 0,4 vastagságú már elegendő lehet? Vagy 0,5-6 kell?
júl. 22. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hpgy érted, hogy ezen keresztül kell eljutni valahova? Tehát közlekednenek rajta? Nekem 0.5 mm-esből készült a mellékepület teteje, a funkciójat ellatja, de pl egy helyen behorpadt, mikor ráléptem építés közben. Ha rendszeresen járnak rajta, erősebb kell, vagy aládeszkazni.


Én helyi bádogos üzletből rendeltem, így nem volt sok a szállitási költség.

júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 30cm-ként van rakva a léc, ahol időnként járva lesz rajta. Évi 3-5 alkalom. Relatív nagy a különbség az árajánlatok között. Ami 0,4mm összesen 160 ezer, ami 0,5mm 280 ezer.
júl. 22. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a 0.5 mm-eset választanám így is. Nekem már ez is vékonynak erződik, a 0.4 mm-es szerintem nehezebben bírná a járkálást. Vagy akkor vigyázni kéne rá, csak kérdes, hogy az mennyire megvalósitható.

1-es voltam.

júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
júl. 22. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Azon nem járni, rögtön horpad és deformálódik.
júl. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!