Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Tényleg sok az építőiparban a...

Tényleg sok az építőiparban a kókler?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet, vagy csak nagyon ritkán találni jó szakembert, aki nem aranyáron dolgozik.

júl. 20. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
vannak jó munkások, csak alja romát ne fogadj fel nálunk a burkolást elbaszta,
júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem sok, hanem rengeteg! Megszámlálhatatlan.
júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálam magukat ácsoknak tartó " szakemberek" miatt ázott be a tető.
júl. 20. 22:10
 4/9 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
85%
Az építőipar szezonalitásából következik, hogy mindig tele lesz kóklerekkel, akár csak mondjuk a vendéglátás. Mivel nem tudnak arra alapozni, hogy egy kőműves teljes pályafutása alatt mindig stabilan lesz munkalehetőség addig próbálja mindenki megszedni magát amíg csak tudja.
júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg sok, de a jo szakembereket meg meg kell fizetni amit az emberek nem akarnak. Mindenki olyan mestert keres aki jol dolgozik es olcson is. Ezert megy a panaszkodás állandóan.
júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem panaszkodna senki, ha az iparosok túlnyomó többségében meg lehetne bízni, hogy szakszerű munkát végezzenek a magas munkadíjért cserébe.
júl. 21. 08:07
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Sok sajnos és felénk sok a roma vállalkozó is.

Először mindig semleges helyen beszélek velük..

Sokszor futottam beléjük és nem bízok bennük.

júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A generál kivitelezőm mondta idén ~25%-al kevesebb a munkájuk, csak 75 házat adnak át idén. Mivel viszonylag vissza esett a kereslet az építőipari munkákra, a kóklerek hullanak ki legelőszőr, mert referencia ajánlás hiányában elfogy a munkájuk.

Sajnos még mindig sokan maradtak, de már jóval könnyebb jó szakit találni, mint néhány éve. Csak sokan nem akarják kivárni az akár fél éves várólista végét.

Az az asztalos aki nekem a konyhámat és egyéb bútoraimat csinálta, idén február elején mérte fel az előszobámat, június végén szerelte be, ahogyan ígérte. Azaz 4 hónapot vártam rá! Ha majd csináltotok vele valamit, akkor ezután is kivárom a soromat, és ő csak egy egyszemélyes vállalkozó. A konyhámra 6 hónapot vártam, mert akkor még ment az építő ipar.

A hideg burkolóm 8-10 hónapra vállal munkát, szintén egyedül dolgozik.

júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
8+ jó szakember nem dolgozik olcsón! A minőségi alapanyag drága, a jó munkához idő kell!
júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!