Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Roolflite tetőablak beépítéséh...

Roolflite tetőablak beépítéséhez értő szakembert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos az ácsok akik beépítették az új tetőablakokat,nem voltak tisztában annak gyakorlati ismereteivel, ezért egy nagyobb eső után valahol az egyik ablak mentén, befolyik a víz.

A hàz délpesten van,erről a környékről keresek valakit, aki már beépített ilyen típusú tetőablakokat.



júl. 18. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A beépítése mindegyiknek ugyan az, ez nem típus függő. Szerintem csak le akartak rázni, főleg ha te vetted az ablakot nem pedig ők hozták.

Ne hagyd annyiban.

júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tetőablakokat ők hoztàk és ajánlották ezt a típust beépíteni. De megnéztem egy videót és egész másként zajlott az említett tetőablak beépítése.

A tulajdonos úgy nyilatkozott, hogy szerinte egy kis figyelmetlenség miatt folyt be a víz, de szerintem a szakmai ismeretek hiányossága vezetett ide.

júl. 18. 20:49

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!